EN BÜYÜK 4 YÜZCÜLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN BÜYÜK 4 YÜZCÜLER

EN BÜYÜK 4 YÜZCÜLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TAN SAĞTÜRK

4 posters
YazarMesaj
En_BüüK_GüLnUrCu
Admin
Admin
En_BüüK_GüLnUrCu

Nerden : GüLnURuMuN o KaRa GöZlErİnİn HER ZAMAN GÜNEŞE BAKTIĞI YERDEYİM YANİ KALBİNDEYİM

TAN SAĞTÜRK Empty
MesajKonu: TAN SAĞTÜRK   TAN SAĞTÜRK EmptyÇarş. Nis. 30, 2008 7:52 am

İZMİR - Dünyaca ünlü balet Tan Sağtürk, öğrenimini Fransa'da sürdürdüğü yıllarda dizinden sakatlandığını ve bale hayatını protez diz kapağıyla sürdürmek zorunda kaldığını açıkladı.

TED Özel Aliağa Koleji'ni ziyaret eden, hayatı ve mesleğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Tan Sağtürk, Fransa Devlet Opera ve Balesi'nde eğitimini sürdürdüğü 1990 yılında dizinden sakatlandığını ve çok ciddi bir operasyon geçirdiğini belirterek, "Daha o yıllarda sanat hayatımın başındaydım. Bu ameliyat nedeniyle bale hayatım bitebilirdi. Bu tehlike yüzünden doktorlar operasyonun sorumluluğunu üzerine almadı. Ancak ben bıçak altına yattım ve diz kapağıma protez taktırıp, çok çalışarak yeniden sahnelere çıktım" dedi.

O yıllarda en büyük desteği annesinden aldığını ifade eden ünlü balet Sağtürk, baleden uzaklaşıp arkeolojiye karar verdiği sırada, annesinin, "Sen bu yola baş koydun. 8 yıldır çalışıyorsun. Diğer çocuklar sokakta meşe oynarken, sen sahneden ayrılmadın. Baleyi bırakmaya hakkın yok" diyerek kendisini ikna ettiğini söyledi.

Sağtürk soruları da cevaplandırdığı panelde, İkinci Bahar adlı TV dizisinde oynamasının hata olduğunu, kendisine bir dönem milletvekilliği teklifi gelmesine rağmen kabul etmediğini söyledi. Yoğun çalışma temposu içerisinde özel hayatının kalmadığını belirten Sağtürk, İzmirli olduğunu ve futbol takımı olarak da Göztepe'yi tuttuğunu söyledi. Panel öncesi okulu gezen Sağtürk, öğrencilerle de sohbet etti.
TAN SAĞTÜRK Kopyastansagturkxk2rb9jo6
http://4yuz.forumcanada.org
.D.E.N.İ.Z.
GÜLNURCU ADMİN
GÜLNURCU ADMİN
.D.E.N.İ.Z.

TAN SAĞTÜRK Empty
MesajKonu: Geri: TAN SAĞTÜRK   TAN SAĞTÜRK EmptyCuma Mayıs 30, 2008 11:15 am

ben tan sağtürkü çok seviom yok yakışıklı
sizce tan sağtürke kısa saç mı yoksa uzun saçmı yakışıo bence uzun Very Happy Very Happy
En_BüüK_GüLnUrCu
Admin
Admin
En_BüüK_GüLnUrCu

Nerden : GüLnURuMuN o KaRa GöZlErİnİn HER ZAMAN GÜNEŞE BAKTIĞI YERDEYİM YANİ KALBİNDEYİM

TAN SAĞTÜRK Empty
MesajKonu: Geri: TAN SAĞTÜRK   TAN SAĞTÜRK EmptySalı Haz. 03, 2008 12:51 pm

bene 2 şaç tipide yakışıyo
http://4yuz.forumcanada.org
4 yüzüm didemim
Moderatör
Moderatör
4 yüzüm didemim

TAN SAĞTÜRK Empty
MesajKonu: Geri: TAN SAĞTÜRK   TAN SAĞTÜRK EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 2:19 am

bencede
http://4yuz.forumm.biz