EN BÜYÜK 4 YÜZCÜLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN BÜYÜK 4 YÜZCÜLER

EN BÜYÜK 4 YÜZCÜLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

4 yüzz senaryosu

3 posters
YazarMesaj
En_BüüK_GüLnUrCu
Admin
Admin
En_BüüK_GüLnUrCu

Nerden : GüLnURuMuN o KaRa GöZlErİnİn HER ZAMAN GÜNEŞE BAKTIĞI YERDEYİM YANİ KALBİNDEYİM

4 yüzz senaryosu Empty
MesajKonu: 4 yüzz senaryosu   4 yüzz senaryosu EmptySalı Haz. 17, 2008 4:54 am

1. BÖLÜM - PROJE HAZIRLIYORUZ
Güzel bir akşamdı.2006 yılının en güzel zamanlarıydı.Temel Zümrüt bahçesinde Süleyman Yüksel ile oturuyor ve çay içiyordu.Temel Zümrüt düşünceli bir şekilde çayını yudumluyordu.
- Süleyman benim bir fikrim var.Yeni bir grup için proje hazırlamak nasıl olur sence?Türkiye çapında seçmeler falan yapılır. Smile
- İyi fikir gibi aslında.Türkiye'nin gerçekten güzel bir canlı gruba ihtiyacı var. Smile
- O zaman biz bu işi iyice düşünelim ve bir kaç ay sonra işe başlayalım. Smile
Aradan aylar geçti ve seçmelere başlandı.
- Bir daha ki elemelerde görüşürüz Aylinciğim.
- Üzgünüm artık başka bir projeye.
Temel Zümrüt ve Süleyman Yüksel bir türlü uygun kişiler bulamıyordu.Hayallerindeki sanatçılar daha karşılarına çıkamamıştı.Diğer elemelerden birinde İlkay Sipahi adlı müziğe 10 yaşında gitar çalarak başlayan biri geldi.Ve şarkısını söylemeye başladı.Süleyman Yüksel ve Temel Zümrüt hayretler içinde kalmıştı.İlkay hemen seçildi.Bir kaç kişiden sonra Didem Ergüven geldi.O ise 10 yaşında İsveç'te piyano çalarak başlamıştı.Temel Zümrüt ve Süleyman Yüksel buna da hayretler içinde kaldılar.Sesi çok güzeldi.O da seçildi.Ardından Gülnur Gökçe geldi.O 2002 yılında Eurovision'da Türkiye'yi temsil eden şarkıda vokal yapmıştı.Onun da sesi çok güzeldi.O da seçildi.Ve son olarak Onur Kırış geldi.Onur Kırış 15 yaşından beri seslendirmecilik yapıyordu ve bir çok çizgi filmde başrol oyuncularını seslendirdi.Onur da seçildikten sonra seçmeler bitti.
Onur,Gülnur,Didem ve İlkay tanışmak için bir kafeye gitmişlerdi.Gülnur:
- Merhaba ben Gülnur.
-Ben Didem.
-Ben İlkay.
- Ben Onur tanıştığıma memnun oldum.
- Bizde.
Kendilerinden biraz bahsettiler.İlkay:
- 10 yaşından beri gitar çalıyorum.1 Ocak 1983 doğumluyum ve doğal olarak Oğlak burcuyum.
Onur:
- Ben 15 yaşından beri seslendirme yapıyorum.Ben 23 Eylül 1983'te doğdum.
Didem:
- Ben 10 yaşından beri piyano çalıyorum.2 Temmuz 1986 doğumluyum.
Gülnur:
- En büyük benim galiba.5 Temmuz 1982.
Onur:
- E artık Didem'e doğum günü hediyesi almaya giderken Gülnur'ada alırız.
Hepsi güldüler.Ve o gün çok güzel geçti.Gerçek bir grup olmuşlardı artık.

nasıl olmuş???

ARKADAŞLAR BEN SADECE 5. BÖLÜM VE ONDAN SONRASINI YAZDIM

En son *EN BÜYÜK GÜLNURCU* tarafından Perş. Haz. 19, 2008 4:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://4yuz.forumcanada.org
OnUr HaStAsI
Admin
Admin
OnUr HaStAsI

4 yüzz senaryosu Empty
MesajKonu: Geri: 4 yüzz senaryosu   4 yüzz senaryosu EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 12:11 am

çok güzel
.D.E.N.İ.Z.
GÜLNURCU ADMİN
GÜLNURCU ADMİN
.D.E.N.İ.Z.

4 yüzz senaryosu Empty
MesajKonu: Geri: 4 yüzz senaryosu   4 yüzz senaryosu EmptyPerş. Haz. 19, 2008 4:14 am

ÇOK GÜZEL OLMUŞ CNM ELİNE SAĞLIK

4 yüzz senaryosu
1 sayfadaki 1 sayfası